На Головну
- Про Проект
- Замовлення квитків
- Форум
- Інформер новин NEWS MD(NEW!)
- Новини Світу
- Новини України
- Афіша
- Групи
- Інтерв'ю
- Лірика, Тексти(NEW!)
- Музика
- Галерея
- Архів
- Контакти
- Банери
- Каталог Ссилок


Логін:
Пароль:


Останні новини
 • Нова пісня BEHEMOTH доступна для прослуховування
 • Ранні альбоми SINISTER будуть перевидані
 • Нова пісня EX DEO в мережі
 • Tchort пішов з CARPATHIAN FOREST
 • Нова пісня від MAN MUST DIE
 • EX DEO: Відео на пісню дебютного альбому
 • Три нові пісні від EULOGY
 • Нова пісня від SKYFIRE
 • Альбом DEAD EYED SLEEPER доступний для прослуховування
 • Фронтмен CHILDREN OF BODOM пошкодив плече, але продовжує тур
 • Деталі нового альбому AUGURY
 • EVEMASTER закінчують роботу над новим диском
 • Новий диск THERION з'явиться в травні
 • Нове відео PESTILENCE
 • Нове відео THE AGONIST в мережі
 • AMORPHIS: Трейлер нового альбому
 • Інформація про новий альбом OBITUARY
 • NILE відправляться в студію в червні
 • ABIGOR перезапишуть «Channeling the Quintessence of Satan»
 • Новий альбом SPIRITUS MORTIS доступний для прослуховування • Інтерв`ю з Русланом КРИНИЦЕЮ лідером гурту "Чиста Криниця"

  - Слава Україні! Представтесь, будь-ласка.

  - Героям Слава! Лідер Гурту "Чиста Криниця" Руслан Криниця.

  - Розкажіть коротко історію "Чистої Криниці". Що пов'язує її з давнішнім проектом "Morose Months Of Melancholy"?

  - Все почалося десь приблизно у 2000 році, коли я після довгих шукань ідейних музикантів нарешті знайшов гітариста, відомого зараз як Володимир Галайда. З ним ми почали шлях антихристиянського Black Pagan Metal під назвою "Morose Months Of Melancholy". Гурт грунтувався на суровому язичницькому світогляді і атмосферній тру-музиці.
  Коли я знайшов нашого клавішника, ми змінили стиль музики і назву на "Чиста Криниця". Потім ми знайшли басиста і вокаліста, і почали пропаганду! На сьогодні в нас новий склад гурту: Руслан Криниця, Володимир Галайда, Хресвельг, Сварг, Олександр.
  Після того, як нас покинули попередні басист і вокаліст, ми вирішили взяти до себе Сварга і Олександра! І прогрес гурту очевидний!

  - Як і школа харківського Black Metal, музика "Чистої Криниці" є зразком поєднання народної музичної традиції та модерного металевого звучання. Як Ви самі окреслюєте власну музичну концепцію?

  -Лірику і музику пишу я, тому перш за все це мій внутрішній Всесвіт і водночас це душа гурту, бо під нашу спільну працю у кожного члена гурту пульс б'ється однаково сильно.
  Музика "Чистої Криниці" - це зовсім новий стиль Білої Арійської музики.
  Він поєднує в собі могутність Білої Раси, подих Богів і гімн Природи, намагаючись музикальною розмовою з слухачем реально передати голос Природи, голос Правди, голос Народу. Хтось нас називає National Folk Metal. Якщо комусь нас називати так легше - нехай буде так.

  - Що для Вас стало поштовхом обрати шлях музичної пропаганди націоналізму і створити політично-орієнтований гурт?
  - Поштовхом став плач, який я почув в своєму серці - плач Рідної Землі!

  - Ви є давніми та активними членами Харківського відділення організації "Патріот України". Що вас привело в ультраправу політичну організацію?

  -Свідомість.

  - Наскільки мені відомо, "Чиста Криниця" не єдиний музичний гурт, що співпрацює з "Патріотом України". Чи перебувають в рядах організації інші праві музиканти?

  - Насправді єдиний! Бо хто погодиться боротися і вести пропаганду на сцені безкоштовно за ідею! А щодо інших музикантів організації, так, люди є, наприклад, бандурист Назар і його брат Богдан, з якими ми виступали на "Патріот-Фесті".

  - Як можна зрозуміти, всі Ваші альбоми видані у форматі "самвидав". Яким чином сьогодні поширюється музика "Чистої Криниці"? Чи планується офіційне розміщення в мережі Інтернет усіх платівок гурту або їх широке видання на ліцензійних носіях?

  - Так, наші альбоми записувались власноруч. На сьогодні музика поширюється в сітці м. Харкова, серед людей невеликими тиражами в Харкові, в Донецьку, можливо, в інших містах України, на сайті (www.krynycya.horn.org.ua). Взагалі наша музика тісно пов'язана з "шоу". Тому, щоб відчути атмосферу "Чистої Криниці", треба обов'язково побувати на концерті, бо ніщо не зможе замінити реальний пульс живого серця.
  А щодо широкого видання ми працюємо, але не треба чекати від нас "якісного продукту для Євробачення", це буде Пропаганда!

  - Нещодавно Ви мали виступ на урочистому концерті "Патріот-Фест" у Харкові, присвяченому 100-річчю від дня народження головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича. Які маєте враження від концерту? Чи планується найближчим часом інші виступи "Чистої Криниці"?

  Приємно було бачити хоч і не чисельну, але теплу атмосферу слухачів. Хотілось би, щоб з організації "Патріот України" приходило побільше братів і сестер.
  Дуже було приємно знаходитись з правими гуртами, з якими ми виступали на одній сцені. Але на таких концертах не вистачає організованості, не було жодної реклами! Після цього концерту ми ще виступили на концерті, присвяченому Рудольфу Гессу і цей концерт мав більше організованості: звук був кращий, приїхали брати з Росії, але за відсутністю реклами братів і сестер прийшло ще менше ніж на "Патріот-Фест".
  Якщо все буде добре, наступний концерт відбудеться приблизно 15 листопада з "Сокирою Перуна", зі "Сваргою" та з іншими.

  - На Вашій офіційній веб-сторінці вказано, що йде робота над новим альбомом "Чистої Криниці". Що являтиме собою Ваша нова платівка і коли слід очікувати її появи?

  Коли саме з'явиться наш новий альбом, точно сказати не зможу. Я думаю, що вже саме під Новий рік - як подарунок!
  Альбом буде називатись "Плач Української Матері". Про те, як спідкаючись і падаючи, потім знов встаючи, йшла голодна й замучена Мати-Україна. Вона чекала свого сина з війни, але все так вийшло, що... А далі дізнаєтесь, коли послухаєте... До випуску альбому найближчим часом вийде одна пісня "Плач Української Матері". Чекайте. (До речі, в нас ще є 3-single альбому).

  - Чи зберігатиме "Чиста Криниця" і надалі на своїх платівках атмосферу "Патріота України", властиву попередньому альбому? Чи можна очікувати на наступному альбомі вже ставше оригінальною особливістю гурту використання аудіо-фрагментів промов, гасел та символіки організації?

  Тільки скажу, що "Чиста Криниця" буде постійно вражати усіх на альбомах, а особливо на концертах. Ми будемо обов'язково використовувати промови і гасла! А щодо символіки, символ "Чиста Криниця" - руна Одал, яка тісно пов'язана з моїм життям.

  - На завершення, Ваші побажання читачам.

  Брати та сестри! Тримайте і надалі руку на серці своєму, щоб бути впевненим у завтрашньому дні, бо ми і є наша Батьківщина. Коли плачемо ми - плаче наша земля і плачуть наші Боги! Бажаю усім здоров'я і наснаги в нашій вічній боротьбі! Чиста Країна - Чиста Криниця! Дякую за інтерв'ю!


  Розмовляв: Святослав ВИШИНСЬКИЙ
  http://smierc.narod.ru/Interviews/Int-Krynycia-2007-001.htm

  -Назад-
  Нудно?
  Відвідай ВКурсі.ком

  Ща варто додати на сайт?
  Можливість коментувати новини
  Новий Форум
  Чат
  Реєстрацію і анкети користувачів
  Інтерв`ю з музикантами
  Нічого, все і так чудово
  Архів

  Випадкове фото з галереї:


  Топ Гурти:
  CHILDREN OF BODOM
  IN FLAMES
  IRON MAIDEN
  OPETH
  METALLICA
  NIGHTWISH
  DECAPITATED
  AVANTASIA
  SEPULTURA
  TIMO TOLKKI
  Останні Гурти:
  CARPATHIAN FOREST
  MAN MUST DIE
  EX DEO
  EULOGY
  DEAD EYED SLEEPER
  EVEMASTER
  THE AGONIST
  LAKE OF TEARS
  SPIRITUS MORTIS  Copyright © 2004 - 2008 Metal Diary Group
  Ігор HIM & Славко BASHER
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на MetalDiary.com.ua

  Украина онлайн
  Useronline Database INSERT Error