На Головну
- Про Проект
- Замовлення квитків
- Форум
- Інформер новин NEWS MD(NEW!)
- Новини Світу
- Новини України
- Афіша
- Групи
- Інтерв'ю
- Лірика, Тексти(NEW!)
- Музика
- Галерея
- Архів
- Контакти
- Банери
- Каталог Ссилок


Логін:
Пароль:


Останні новини
 • Нова пісня BEHEMOTH доступна для прослуховування
 • Ранні альбоми SINISTER будуть перевидані
 • Нова пісня EX DEO в мережі
 • Tchort пішов з CARPATHIAN FOREST
 • Нова пісня від MAN MUST DIE
 • EX DEO: Відео на пісню дебютного альбому
 • Три нові пісні від EULOGY
 • Нова пісня від SKYFIRE
 • Альбом DEAD EYED SLEEPER доступний для прослуховування
 • Фронтмен CHILDREN OF BODOM пошкодив плече, але продовжує тур
 • Деталі нового альбому AUGURY
 • EVEMASTER закінчують роботу над новим диском
 • Новий диск THERION з'явиться в травні
 • Нове відео PESTILENCE
 • Нове відео THE AGONIST в мережі
 • AMORPHIS: Трейлер нового альбому
 • Інформація про новий альбом OBITUARY
 • NILE відправляться в студію в червні
 • ABIGOR перезапишуть «Channeling the Quintessence of Satan»
 • Новий альбом SPIRITUS MORTIS доступний для прослуховування • З THERION пішли четверо музикантів

  2008-04-19
  13:32:53

  Шведські металісти THERION розмістили на своєму офіційному сайті наступне повідомлення:

  "У нас є новина, після якої ви будете в шоці. Чотири постійні учасники групи дуже довго думали і обговорювали це питання, і ми прийшли до висновку, що у нас дуже різне бачення того, яким повинен бути THERION, і абсолютно різна мета. Тому ми всі вирішили, що для групи в цілому, для кожного з нас окремо і для всіх наших фанів буде краще, якщо далі ми підемо кожний своєю дорогою. Ми подумали, що краще це зробити зараз, коли до нового альбому THERION і до світового турне ще є багато часу. Це означає, що Christofer [Johnsson, фронтмен THERION] продовжуватиме працювати в групі, тоді як решта членів групи або займуться сольною кар'єрою або стануть учасниками інших груп.

  Ми розлучаємося друзями, ніхто не залишився розчарованим, і у нас ще залишилися деякі справи в групі, які нам треба завершити – ми продовжимо працювати над матеріалом, який ми записали для майбутнього DVD. Ми хочемо сказати величезне спасибі всім, хто підтримував групу весь той час, поки ми були разом.

  Можливо, для багато кого буде не так просто зрозуміти, як все це могло відбутися. Що ж до мене самого, то якби мене хтось ще рік тому запитав, я б з повною впевненістю відповів, що наш склад постійний і що він не зміниться протягом довгих років, а можливо, і ніколи не зміниться. Але життя міняється, а разом з нею міняються і люди, включаючи і мене. В нашій же ситуації змінився Therion. Багато груп в процесі роботи над матеріалом обговорюють, яким він повинен вийти у результаті, але думаю, що одним з найважливіших моментом для Therion є те, ЯК ми все робимо, коли ми працюємо над альбомом або їдемо в турне. Наші розбіжності виходили далеко за рамки альбому, хоча я можу сказати, що, принаймні, одна людина була незадоволена тим музичним напрямом, який я вибрав для групи.

  Відразу хочу прояснити один момент, поки із цього приводу не почали розпускати чутки. Жодна людина не була звільнена. Я помітив, що у людей просто пропав ентузіазм і що у всіх нас абсолютно різні погляди на майбутнє групи. Найгірше, що може відбутися з групою, в даному випадку з Therion, це втрата динамічного розвитку, коли музика для всіх музикантів стає всього лише "роботою", тому я поговорив з ними і попросив їх подумати з приводу їх подальшого перебування в Therion. Вони порадилися і прийшли до висновку, що якщо вони залишаться в групі, то це буде нечесно по відношенню до мене, до них самих і до наших фанім. Therion – не маленький проект. Я високо ціную свою виконану роботу і кожне турне групи. Це не маленький проект, в якому хтось погоджується брати участь, і я хочу, щоб у мене в групі були люди, які були б на 100% мотивовані, а не працювали б виключно через гроші в музиці. Що ж до цих людей, то я бачу, що у них пропала іскра і бажання створювати щось нове. Спасибі хлопцям, що вони не стали лицемірити і прикидатися тільки заради "слави і грошей" (не те щоб граючи з Therion, можна було сколотити багато грошей, але, принаймні, ти їздиш в турне в різні країни світу і у тебе є можливість бачити цілі натовпи скандуючих фанатів).

  Що ж до майбутнього Therion, то немає приводу для хвилювань. Therion завжди був чимось на зразок музичного організму, а не групою в загальноприйнятому значенні цього слова. Чи багато ви знаєте груп, в яких із самого початку не було постійного вокаліста? Більшість наших фанів, які почали слухати Therion ще за часів "Theli" (1996), залишаються з групою і до цього дня. Вони залишалися з групою незалежно від того, яким у нас був склад.

  Будьте впевнені, що Therion звучатиме по-іншому на новому альбомі, але, в той же час, це нагадує ситуацію у в 1996-97 роках: "Що, немає Piotr’а? Dan Swano не співатиме на наступному альбомі?? Який жаль, що Jonas не зможе продовжити далі!" і тому подібне. Якщо ви стежите за Therion, то у вас цілком може виникнути ностальгія по різних часах і альбомах, турах або складах. Це природно.

  Обговорити на форумі
  THERION
  2009-04-23 Новий диск THERION з'явиться в травні
  2008-04-19 З THERION пішли четверо музикантів
  2007-12-20 Колишній вокаліст CANDLEMASS заспівав разом з THERION
  2007-12-13 Наступний альбом THERION вийде не раніше 2010 року
  2007-12-04 THERION: концерт в Будапешті буде знятий для майбутнього DVD
  2007-11-15 До THERION під час туру приєднається клавішник Ferdy Doernberg
  -На головну-

  Нудно?
  Відвідай ВКурсі.ком

  Ща варто додати на сайт?
  Можливість коментувати новини
  Новий Форум
  Чат
  Реєстрацію і анкети користувачів
  Інтерв`ю з музикантами
  Нічого, все і так чудово
  Архів

  Випадкове фото з галереї:


  Топ Гурти:
  CHILDREN OF BODOM
  IN FLAMES
  IRON MAIDEN
  OPETH
  METALLICA
  NIGHTWISH
  DECAPITATED
  AVANTASIA
  SEPULTURA
  TIMO TOLKKI
  Останні Гурти:
  CARPATHIAN FOREST
  MAN MUST DIE
  EX DEO
  EULOGY
  DEAD EYED SLEEPER
  EVEMASTER
  THE AGONIST
  LAKE OF TEARS
  SPIRITUS MORTIS  Copyright © 2004 - 2008 Metal Diary Group
  Ігор HIM & Славко BASHER
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на MetalDiary.com.ua

  Украина онлайн
  Useronline Database INSERT Error