Вокаліст поляків BEHEMOTH Adam "Nergal" Darski повідомляє:
Як бадьоро, нарешті, повернутися до Польщі - особливо, якщо врахувати, що останні 8 місяців ми провели в турне по всьому світу. Я гордий за нашу групу: ми ніколи не займалися такою інтенсивною і престижною роботою. Попереду у мене і решти хлопців заслужена двотижнева відпустка, а потім - за моря, до Австралії і Нової Зеландії!
Тільки що закінчилися наші перші гастролі, на яких ми були хедлайнерами разом з BENEATH THE MASSACRE, GOJIRA і JOB FOR А COWBOY. Цей тур по США був успішний як ніколи! Для нашої групи величезною честю стала можливість зіграти з кращими командами на екстремальній рок-сцені. Хлопці з BENEATH THE MASSACRE, GOJIRA і JOB FOR А COWBOY виявилися не тільки відмінними музикантами - вони ще і прекрасні компанійські хлопці. Це турне стало нагородою за довгі роки наполегливої роботи. Я радий, що нам вдалося використовувати нові "примочки" - спеціальне сценічне устаткування, прожектори, банери. Тепер люди нарешті зрозуміли, яким повинне бути шоу BEHEMOTH. Усмішки на лицях наших прихильників після концертів лише в черговий раз підтверджували, що ми непогано попрацювали. Також я помітив дуже багато молодих осіб в натовпі на концертах. Схоже, нове покоління відкриває для себе екстремальну музику. Спасибі всім, хто приходив на наші концерти! Завдяки вам, цей тур став для нас одним з кращих!
Мабуть, цей рік став найметушливішим роком в моєму житті. Здавалося, все відбувається одночасно: нам треба було записувати нову платівку, вирішувати технічні проблеми і проблеми з доставкою устаткування. Мені потрібно було переїздити в нову квартиру, та ще, на додаток до всіх клопотів, деякі політики в Польщі намагалися заборонити нашу групу. А потім раптом почалися гастролі, а альбом не був так і дописаний до того моменту. Ми з шкіри лізли, щоб все встигнути - в результаті, доводилося боротися з постійною напругою і стресами. Проте, нам все це дуже подобалося. Іноді, правда занадто, хе-хе... Але, врешті-решт, розумієш, що це все того вартувало. З біса приємно бачити, що з продажу "The Apostasy" обходить "Demigod" вже через декілька місяців з дня релізу! Мені приємно, що людям сподобався альбом, який став технічніше, різноманітніше і зліше всього, що ми до цього записували. Схоже, і фанатам, і пресі і навіть критикам наша нова платівка сподобалася - це добра платня за старання, які ми приклали для її запису. Ці досягнення надихають нас на подальшу роботу: наступного року у нас вже складений щільний графік діяльності. Тому, сидіть і чекайте новин від групи на початку 2008 року. У нас є першочергові задачі, які необхідно вирішити для успішної роботи в майбутньому.
Наступного року BEHEMOTH також відправиться в тривале турне. Ми ще раз проїдемо по Європі в компанії з KATAKLYSM, а також відвідаємо всі країни, куди нам не вдавалося добратися раніше. В березні ми поїдемо виступати в США. Також весною ми виступимо в країнах Південної Америки і, сподіваюся, дістанемося до Японії. Потім у нас буде перерва з концертами - ви зможете нас побачити тільки на крупних фестивалях. В 2008 році ми плануємо почати роботу над DVD, сінглом і новим альбомом. У нас вже є деякі ідеї, але рано ще розкривати всі карти. Чекайте і дивуйтеся!!"
|