На Головну
- Про Проект
- Замовлення квитків
- Форум
- Інформер новин NEWS MD(NEW!)
- Новини Світу
- Новини України
- Афіша
- Групи
- Інтерв'ю
- Лірика, Тексти(NEW!)
- Музика
- Галерея
- Архів
- Контакти
- Банери
- Каталог Ссилок


Логін:
Пароль:


Останні новини
 • Нова пісня BEHEMOTH доступна для прослуховування
 • Ранні альбоми SINISTER будуть перевидані
 • Нова пісня EX DEO в мережі
 • Tchort пішов з CARPATHIAN FOREST
 • Нова пісня від MAN MUST DIE
 • EX DEO: Відео на пісню дебютного альбому
 • Три нові пісні від EULOGY
 • Нова пісня від SKYFIRE
 • Альбом DEAD EYED SLEEPER доступний для прослуховування
 • Фронтмен CHILDREN OF BODOM пошкодив плече, але продовжує тур
 • Деталі нового альбому AUGURY
 • EVEMASTER закінчують роботу над новим диском
 • Новий диск THERION з'явиться в травні
 • Нове відео PESTILENCE
 • Нове відео THE AGONIST в мережі
 • AMORPHIS: Трейлер нового альбому
 • Інформація про новий альбом OBITUARY
 • NILE відправляться в студію в червні
 • ABIGOR перезапишуть «Channeling the Quintessence of Satan»
 • Новий альбом SPIRITUS MORTIS доступний для прослуховування • TIMO TOLKKI стверджує, що лейбл спочатку "відкинув" його рок-оперу

  2008-02-27
  13:34:07

  Лідер STRATOVARIUS Timo Tolkki виступив з наступною заявою щодо його конфлікту з італійським лейблом Frontiers Records про долю його недавно записаної класичної рок-опери "Saana - Warrior of Light Part 1: Journey to Crystal Island":

  "У зв'язку з недавніми неприємними подіями, що мають відношення до "Saana", я вимушений пояснити суть конфлікту.

  По-перше, я помістив текст п'яти юридичних документів на сайті www.timotolkki.com для тих, хто цікавиться юридичною стороною суперечки.

  Я підписав контракт з Frontiers з чесними намірами. Я вірив і вірю, що "Saana" - найважливіша праця мого життя. Я вступив в конфлікт без озброєння, як я завжди роблю. Я не можу писати музику, якщо хтось прагне накласти на неї обмеження. А це не раз траплялося за останні 4 місяці. Вся робота полягала в постійних суперечках щодо всього, що тільки можливо: починаючи від оформлення буклета, і закінчуючи музичним матеріалом. Дуже важко працювати при таких обставинах, а я завжди був принциповий щодо того, що ніхто не сміє мені вказувати що робити, відносно мого мистецтва. Зараз я впевнений, що саме через цей принцип я піддавався тиску з боку Frontiers Records.

  Для всіх, хто зацікавився юридичною стороною справи, я опублікував свої аргументи для розірвання контракту з лейблом на сайті www.timotolkki.com. Далі я приведу коротке резюме своїх думок із цього приводу:

  Frontiers Records відмовилися від майстер-диску, який я їм вислав і відправили його назад мені. Проте, це саме той запис, який вони зараз "з гордістю представляють" і продають на своїй домашній сторіночці. Вони намагалися примусити мене затриматися в студії, і написати ще "металу", для того, щоб вставити його абикуди". Я думаю, не потрібно говорити, що після двох з половиною тисяч годин роботи, в результаті якої з'явилася концепція двох дисків, слухати такі заяви неприємно. Я не погодився, тому що для свободи самовираження в мистецтві це необхідно. Крім цього, обидві частини моєї рок-опери є цільним концептуальним альбомом, сюжет якого нерозривний розвивається аж до завершальної частини на другому диску.

  Frontiers в своїх листах стверджують, що отримали зовсім не ту музику, що я їм обіцяв. Але адже я не музичний автомат, я не можу "обіцяти" музику! Стиль платівки в контракті був визначений як "рок-опера". Спочатку я написав сюжет, а потім вже створював під нього музику. Я ніколи не писав музики ні для кого, окрім себе. Я дуже ціную підтримку моїх фанатів, але пам'ятаєте, що, врешті-решт, я самовиражаюся через свою музику, а не через Frontiers Records.

  Лейбл продовжує стверджувати, що на альбомі програмовані ударні і драм-машина, яких вони не допускають. На альбомі живі ударні партії, виконані Mirka Rantanen' ом з THUNDERSTONE. Там немає ніяких драм-машин, а єдиний електронний фрагмент триває 20 секунд.

  Моя продюсерська компанія Goldenworks відповідає за майстер-копію диску (з якого робляться копії, що поступають в продаж) і за майстер-копію буклету CD (з якого робляться копії буклетів для всього тиражу). Починаючи з минулого жовтня, я багато раз просив Frontiers надати мені номер для каталогу і штрих-код для "Saana" - без цього жоден музичний магазин не стане продавати CD. Frontiers наполягали, що це вони, а не Goldenworks, відповідальні за це. За контрактом, я сам плачу за оформлення, відповідно я зобов'язаний надати майстер-копію буклету. Але я не зміг зробити цього через вищеперелічені факти. Також, я побоювався, що вони можуть змінити оформлення диску, тому що я посилав робочий варіант буклета главі Frontiers, а він сказав, що це просто жахливо. Також він відправив зображення з обкладинки диску у форматі Jpeg деяким журналістам, що було просто божевіллям на початковому етапі роботи над альбомом.

  Вони стверджують, що альбом не повинен містити інструментальної музики, і що цей альбом "практично весь складається з інструментальної музики". Беручи до уваги оповідний характер жанру "рок-опери", спробуйте знайти шматок, який не містить інструменталів. З 16-ти треків, в 11-ти присутній вокал.

  Frontiers також стверджують, що, за контрактом, альбом повинен тривати 45 хвилин. Альбом триває 44 хвилини і 10 секунд. Коментарі зайві...

  Frontiers стверджують, що я надто пізно прислав їм майстер-копію диску. Це правда, але я попередив їх ще в серпні 2007 року. Вони взяли це до уваги і готувалися до релізу в травні 2008 року. Я можу підтвердити цей факт своїм листуванням по електронній пошті.

  Також лейбл стверджує, що я не хотів вести ніяких дискусій, щоб спробувати знайти компроміс. Це неправда. Після декількох листів, вони запропонували мені компромісне рішення, яке я віддав своєму адвокату на перевірку. Frontiers квапили мене і мого адвоката, щоб ми підписали цей документ, до такого ступеня, що мій адвокат оскаженів, і заявив мені, що слід бути дуже обережним з компаніями, які так настирливо намагаються примусити вас що-небудь підписати. Після деяких роздумів, я послухав його пораду, і розірвав контракт.

  Проте, Frontiers Records як і раніше збираються випустити "Saana", згідно інформації на їх сторінці. Я знаю особисто більшість їх дистриб'юторів, і ніхто з них не включив цей альбом в свій календар релізів.

  У Frontiers немає необхідних частин для випуску CD високої якості. Так, вони збираються робити CD з mp3-файлов, а буклет з двох картинок низького розширення у форматі Jpeg. У них немає ні текстів пісень, ні додаткової інформації про альбом.

  Я розробив дизайн альбому таким чином, що у кожної з 24-х сторінок буде свій неповторний вигляд: це дуже важливо для того, щоб зрозуміти всі нюанси історії. Тільки одним буклетом я займався цілий місяць. Ми зняли 25 годин відео для бонусного DVD диску.

  Проте, дійсно сумно бачити, що вони витворяють таке. Я думаю, це багато що говорить про компанію.

  Сумна іронія: на початку вони відкинули майстер-копію через все, про що я говорив, а потім, коли я розірвав контракт, знаєте що вони роблять? Замість того, щоб судитися з Goldenworks, вони "з гордістю представляють" нову рок-оперу від Timo Tolkki.

  Поза сумнівом, Goldenworks подадуть на Frontiers Records в суд, якщо ті випустять альбом "Saana". Я сумніваюся, що їм вдасться видати CD - хіба що через онлайн-магазин. Але якість альбому буде менш ніж задовільною. Та обкладинка, яку вони відправили до деяких ЗМІ, всього-навсього робочий варіант.

  Я "вмиваю руки". Я рік життя витратив на роботу над своєю музикою, і впевнений, що у мене вийшла унікальна історія. Я ніколи не прагнув такого безладду, але я готовий захищати своє мистецтво від корпоративного посягання. Я не боюся з'явитися перед судом і розказати, що я думаю про право художника на самовираження".

  Обговорити на форумі
  TIMO TOLKKI
  2008-06-26 TIMO TOLKKI випустить ще один альбом STRATOVARIUS
  2008-04-01 Новий проект від TIMO TOLKKI
  2008-03-18 TIMO TOLKKI задоволений кількістю легальних викачувань "Saana"
  2008-03-07 TIMO TOLKKI вирішив проблеми з приводу виходу сольного альбому
  2008-03-05 TIMO TOLKKI: Реліз "Saana" наближається
  2008-02-27 TIMO TOLKKI стверджує, що лейбл спочатку "відкинув" його рок-оперу
  2008-02-22 Подарунок від TIMO TOLKKI
  2008-02-21 Frontiers Records має намір випустити рок-оперу TIMO TOLKKI
  2008-02-20 TIMO TOLKKI розірвав контракт з Frontiers Records
  2008-02-19 TIMO TOLKKI: Майстер-диск "Saana - Warrior Of Light" з`явився в мережі
  2008-02-14 У TIMO TOLKKI вкрали мастер-диск і оформлення альбому
  -На головну-

  Нудно?
  Відвідай ВКурсі.ком

  Ща варто додати на сайт?
  Можливість коментувати новини
  Новий Форум
  Чат
  Реєстрацію і анкети користувачів
  Інтерв`ю з музикантами
  Нічого, все і так чудово
  Архів

  Випадкове фото з галереї:


  Топ Гурти:
  CHILDREN OF BODOM
  IN FLAMES
  IRON MAIDEN
  OPETH
  METALLICA
  NIGHTWISH
  DECAPITATED
  AVANTASIA
  SEPULTURA
  TIMO TOLKKI
  Останні Гурти:
  CARPATHIAN FOREST
  MAN MUST DIE
  EX DEO
  EULOGY
  DEAD EYED SLEEPER
  EVEMASTER
  THE AGONIST
  LAKE OF TEARS
  SPIRITUS MORTIS  Copyright © 2004 - 2008 Metal Diary Group
  Ігор HIM & Славко BASHER
  Будь-який передрук можливий лише з посиланням на MetalDiary.com.ua

  Украина онлайн
  Useronline Database INSERT Error